Dessert
- 30
MinMango Jam
Cost $5, save $10
- 45
MinNana's Southern Pickled Peaches
Cost $10, save $8
- 30
MinPrickly Pear Jelly
Cost $10, save $15
- 30
MinPlum Jam
Cost $15, save $10
- 35
MinPumpkin Butter
Cost $5, save $7
- 50
MinCrab Apple Jelly
Cost $7, save $13
- 40
MinApple Jelly
Cost $15, save $10
- 20
MinPear Jam
Cost $10, save $5
- 40
MinApricot Jam
Cost $10, save $20
- 20
MinGrandma's Pear Preserves
Cost $15, save $10
- 25
MinMint Jelly
Cost $12, save $8
- 35
MinPeach Preserves
Cost $8, save $12
- 45
MinChef John's Kumquat Marmalade
Cost $5, save $10
- 660
MinAll-Day Apple Butter
Cost $10, save $5
- 30
MinRaspberry Jam without Pectin
Cost $5, save $10
- 625
MinAmazing Apple Butter
Cost $15, save $10
- 45
MinRhubarb Jam
Cost $5, save $10
- 1,440
MinStrawberry Freezer Jam
Cost $8.5, save $3.5
- 30
MinEasy Small-Batch Blueberry Jam
Cost $5, save $10
- 30
MinConcord Grape Jelly
Cost $10, save $15