Kid-friendly
- 180
MinOat Applesauce Muffins
Cost $5, save $10
- 60
MinChewy No-Bake Granola Bars
Cost $5, save $10
- 31
MinCranberry Nut Oatmeal Granola Bars
Cost $10, save $5
- 180
MinChef John's Chocolate Energy Bars
Cost $15, save $5
- 15
MinCheese Straws
Cost $5, save $10
- 35
MinSpinach Brownies
Cost $8.5, save $15
- 35
MinBlueberry Oatmeal Breakfast Bars
Cost $8, save $12
- 60
MinNo Bake Granola Bars
Cost $10, save $15
- 30
MinWiener Winks
Cost $6.5, save $12
- 5
MinAvocado Toast (Vegan)
Cost $4.5, save $5.5
- 25
MinInstant Pot Shrimp Risotto with Peas
Cost $25, save $20
- 21
MinBasic Microwave Risotto
Cost $7.5, save $12
- 5
MinBrown Rice Pudding with Peaches
Cost $5, save $7
- 35
MinBaked Swedish Rice Pudding
Cost $5, save $15
- 450
MinCreamiest Ever Rice Pudding
Cost $7.5, save $20
- 40
MinChocolate-Orange Rice Pudding
Cost $7.5, save $10
- 100
MinBrown Rice Pudding
Cost $8.5, save $10
- 30
MinNewfie Rice Pudding
Cost $5, save $10
- 55
MinPumpkin Rice Pudding
Cost $7, save $8
- 60
MinRice Pudding V
Cost $5, save $3