Beginner-friendly
- 30
MinShrimp Corn Chowder
Cost $12, save $10
- 75
MinCheesy Corn Chowder
Cost $12, save $8
- 35
MinCheesy Potato and Corn Chowder
Cost $10, save $7
- 30
MinEasy Vegetarian Corn Chowder
Cost $10, save $15
- 40
MinCheeseburger Chowder
Cost $20, save $15
- 35
MinVegetable Chowder
Cost $10, save $15
- 60
MinChef John's Manhattan Clam Chowder
Cost $20, save $15
- 30
MinPotato Chowder Soup
Cost $8, save $12
- 30
MinFish Chowder
Cost $20, save $15
- 25
MinMy Best Clam Chowder
Cost $15, save $10
- 120
MinOne Two Three Fudge
Cost $5.5, save $10
- 10
MinChocolate Fudge Buttercream Frosting
Cost $8, save $5
- 240
MinMom's Christmas Fudge
Cost $8, save $12
- 15
MinPeanut Choc-Scotch Fudge
Cost $8, save $12
- 10
MinSunday School Fudge
Cost $5, save $10
- 30
MinCreamy Orange Fudge
Cost $10, save $15
- 110
MinOrange Flavored Fudge
Cost $10, save $5
- 120
MinSalted Cashew Sweet Potato Fudge
Cost $8, save $12
- 540
MinDouble-Decker Marshmallow Fudge
Cost $15, save $20
- 10
Min"Oh Fuddgge" Fudge
Cost $10, save $15