Beginner-friendly
- 60
MinMade-in-Minutes No-Cook Fudge
Cost $5.5, save $10
- 75
MinFat Pete's Fudge
Cost $15, save $20
- 30
MinNuff Said Maple Bacon Fudge
Cost $10, save $15
- 360
MinSimple and Amazing Peanut Butter-Chocolate Fudge
Cost $7.5, save $10
- 30
MinMarian's Fudge
Cost $5, save $8
- 30
MinCaramel Peanut Fudge
Cost $10, save $15
- 240
MinVegan Fudge
Cost $5.5, save $10
- 120
MinElisa's Famous Fudge
Cost $10.5, save $15
- 120
MinIrish Cream Truffle Fudge
Cost $12, save $8
- 65
MinChocolate Tiffin
Cost $10, save $15
- 50
MinRemarkable Fudge
Cost $8, save $12
- 120
MinChocolate Orange Fudge
Cost $10, save $15
- 310
Min3-Minute Fudge
Cost $5, save $10
- 180.08
MinCreamy Guilt-Free Fudge
Cost $10, save $15
- 30
MinOld-Fashioned Fudge
Cost $5, save $10
- 15
MinChocolate Peanut Butter Fudge
Cost $4.5, save $5
- 15
MinNever-Fail Fudge
Cost $8, save $12
- 180
MinChocolate Peanut Butter Swirl Fudge
Cost $10, save $15
- 12
MinGaye's Microwave Fudge
Cost $5, save $10
- 5
MinNever-Never Ever-Ever Fail Fudge
Cost $5, save $10